Brat rozgromił brata. Klęska Warty Poznań w trzeciej lidze aż 1:5

Krótko po wysokim zwycięstwie 6:0 z Włocłavią Włocławek piłkarze Warty Poznań przegrali pojedynek trzecioligowy z Polonią Środa Wlkp.aż 1:5. To najwyższa przegrana warciarzy w tym sezonie
W pojedynku dwóch braci Mariusz Bekas (trener Polonii Środa Wlkp.) rozniósł na strzępy Tomasza Bekasa (Warta Poznań). Wynik 5:1 jest wstrząsający nawet dla przyzwyczajonych do słabych ostatnio meczów Warty kibiców poznańskiego zespołu. Po golach Szymona Grzelaka, Krystiana Pawlaka i Krzysztofa Bartoszaka średzianie prowadzili do przerwy 3:0. W drugiej połowie Krystian Pawlak i Michał Stańczyk podwyższyli i po godzinie gry mieliśmy wynik 5:0. Dopiero wtedy Krystian Łukaszyk zmniejszył rozmiary klęski do 1:5.

W innych spotkaniach trzeciej ligi Lech II Poznań zremisował na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne 1:1. Gospodarze prowadzili od 10. minuty po bramce Artura Grządzielewskiego, ale w 55. minucie wyrównał Niklas Zulciak.

Pozostałe spotkania: Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wlkp. 0:1, Victoria Września - Chełminianka Chełmno 3:2, Nielba Wągrowiec - Wda Świecie 0:5, Start Warlubie - Sparta Brodnica 0:1

W tabeli wyraźnie już prowadzą Centra Ostrów Wlkp. i Sparta Brodnica. Rezerwy Lecha są... trzecie od końca.