Warta Poznań rozgromiła Włocłavię Włocławek

Poznańska Warta efektownie pokonała Włocłavię Włocławek aż 6:0. To trzeci mecz z rzędu wygrany przez ?Zielonych?, którzy po pięciu kolejkach III ligi mają na koncie dziesięć punktów.
Od pierwszych minut gospodarze osiągnęli sporą przewagę, ale przed przerwą prowadzili zaledwie jedną zdobytą bramką. Gola w 20. minucie strzelił Michał Ciarkowski, który dopełnił formalności, wbijając piłkę do siatki po dużym zamieszaniu podbramkowym. Prawdziwa strzelanina rozpoczęła się dopiero w drugiej połowie.

A działo się sporo, bo już w 56. minucie prowadzenie podwyższył Krystian Łukaszyk po doskonałym dośrodkowaniu Dariusza Wróblewskiego. W 69. minucie do siatki trafił Łukasz Spławski, a dosłownie minutę później ten sam zawodnik zdobył kolejną bramkę. Szczególnie to pierwsze trafienie było efektowne, gdyż napastnik Warty popisał się niezłym panowaniem nad piłką. 83. minuta na zegarze, a Warta prowadziła już pięcioma golami. Wojciech Onsorge pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Michale Ciarkowskim. Strzelanie przy Drodze Dębińskiej zamknął w samej końcówce Filip Brzostowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Warta Poznań - Włocłavia Włocławek 6:0 (1:0)