Porażka i zwycięstwo Warty Poznań w dwóch sparingach, w tym z Lechem Poznań

Wygrana 1:0 nad rezerwami Lecha Poznań oraz porażka 1:2 z Victorią Września - to weekendowe wyniki piłkarzy Warty Poznań w meczach sparingowych. Pojedynki okupili kontuzjami swych zawodników.
Warciarze pokonali rezerwy Lecha po golu Gracjana Goździka. Kolejorz miał sporo okazji bramkowych, ale ich nie wykorzystał. - Mam nadzieję, że spotkamy się z Wartą w trzeciej lidze, bo nie zasługuje ona na grę w niższej klasie rozgrywkowej - mówi na stronie internetowej Lecha Poznań trener rezerw Patryk Kniat.

Warta Poznań - Lech II Poznań 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Goździk (65.)

WARTA: Filipowiak - Wróblewski (46. Koziorowski), Ngamayama, Onsorge, Czerniejewicz, Ciupa (46. Laskowski), Marciniak, Brzostowski (18. Goździk), Łukaszyk (46. Drzewiecki), Spławski, Ciarkowski (60. Górny), Goździk (80. Ciupa)

LECH: Lis - Orłowski (80. Szczupakowski), Witt (60. Cernomordijs), Dejewski, Rogala (80. Szubertowski) - Gawron, Zulciak, Serafin (46. Rymar) - zawodnik testowany (60. Fontowicz), Klichowicz (80. Kurbiel), Wolski (60. Fjodorovs)

W sparingu z Victorią Września bramki padały w ostatnich ośmiu minutach meczu. W 82. minucie prowadzenie Victorii dał Maciej Lisiecki, a w 87. minucie podwyższył Bartłomiej Jóźwiak. W doliczonym czasie warciarze ustalili wynik na 1:2 po bramce Piotra Mikołajczaka. Kontuzji w tym meczu doznało dwóch graczy Warty - Filip Brzostowski i bramkarz Mateusz Maruniak.