Grzegorz Rasiak w reprezentacji Polski? Był taki zakład

- Jeden szalony klient STS-u obstawił za 100 zł, że powołanie do kadry na mecz z Czarnogórą otrzyma Rasialdo [Grzegorz Rasiak - przyp.red.] - napisała na swoim profilu na Facebooku firma bukmacherska STS.
Grzegorz Rasiak swoją bogatą karierę kończy w barwach Warty Poznań. Bogatą, bo po tym jak stał się gwiazdą polskiej ekstraklasy w barwach Dyskobolii Grodzisk Wlkp., wyjechał do Anglii i grał m.in. w klubach Premier League. 37 razy wystąpił w reprezentacji Polski, strzelił dla niej osiem bramek. Ostatni występ zaliczył jednak dawno temu - w listopadzie 2007 r. przeciwko Serbii.

W powrót Rasiaka do reprezentacji uwierzył jeden z klientów bukmacherskiej firmy STS. Jak pisze firma na swoim facebookowym profilu, "jeden szalony klient STS obstawił za 100 zł, że powołanie do kadry na mecz z Czarnogórą otrzyma Rasialdo. Ekspert czy wariat? Kurs 70!".

Mecz Polski z Czarnogórą odbędzie się w piątek. Na razie wygląda na to, że wielkiej wygranej nie będzie - mimo plagi kontuzji i braku wielkiego wyboru wśród napastników, trener Waldemar Fornalik nie sięgnął po piłkarza Warty. Powołanie dostał Paweł Brożek z Wisły Kraków.