Sport.pl

Izabella Łukomska-Pyżalska: Nawet w IV lidze będę prezesem Warty Poznań

- Nie widzę powodów, by przestać być prezesem piłkarskiej Warty nawet wtedy, gdy nie uda nam się zgromadzić budżetu na II ligę i wystartujemy dopiero w IV lidze - mówiła prezes Warty Poznań Izabella Łukomska-Pyżalska, która w piątek wieczorem była jednym z gości programu ?Otwarta antena? w telewizji WTK.
Pani prezes nie rozwiała żadnych wątpliwości dotyczących dalszego losu zdegradowanej do II ligi Warty. - Gra w IV lidze to najczarniejszy scenariusz. Wszystko zależy od tego, czy uda nam się pozyskać sponsorów lub inwestorów. Rozmowy wciąż trwają. Jeśli zakończą się sukcesem, być może zbudujemy drużynę nawet na czołówkę II ligi - mówiła.

- Do kiedy będzie pani prezesem Warty? - pytał prowadzący program Roman Wawrzyniak.

- A dlaczego miałabym przestać nim być? Nie brałam do tej pory pod uwagę innego rozwiązania jak to, że wciąż jestem prezesem - odpowiedziała Łukomska-Pyżalska.

- Nawet jeśli Warta będzie grała w IV lidze, pani wciąż będzie prezesem? - dopytywał dziennikarz.

- Tak - stanowczo odrzekła pani prezes.

Do studia dzwonili słuchacze. Jeden z nich zarzucił Łukomskiej-Pyżalskiej, że pod pozorem finansowania Warty chciała wraz z mężem przejąć ziemię przy Drodze Dębińskiej. - Przez dwa lata wpompowałam masę pieniędzy w teren miejski. Wzbogaciłam infrastrukturę miasta własnymi środkami. Nie wiem, skąd plotka, że wraz z mężem pojawiliśmy się w Warcie po to, by przejąć jakieś grunty. Tereny te są przeznaczone pod sport i rekreację i wiadomo przecież, że nie ma możliwości zabudowy ich w jakikolwiek inny sposób. O stanie prawnym tych gruntów wiedziałam przecież od samego początku - odpowiedziała prezes Warty.

Więcej o:
Komentarze (6)
Izabella Łukomska-Pyżalska: Nawet w IV lidze będę prezesem Warty Poznań
Zaloguj się
 • aleabc

  Oceniono 19 razy 11

  Krótko mówiąc - będę prezesem Warty tak długo, aż przejmę grunty Warty za 1zł i będę mogła na nich pobudować swoją deweloperkę.
  Ciekawe tylko jak długo Warta to wytrzyma i kiedy ją z Warty wraz z jej mężem gangsterem wywiozą na taczce.

 • dzakarta

  Oceniono 13 razy 9

  Pyżalska prezesem, Grobelny prezydentem....... . Buhahhaaaaaaa!
  Nie dziwota, że Poznań schodzi na psy.

 • zecer36

  Oceniono 27 razy 5

  Ciekawe dla czego redaktorek nie na pisał o telefonach krytykujących Grobelnego i władze miasta a szczególnie bardzo nerwowego i arogandzkiego radnego Lipinskiego który tym razem wystąpił w roli rzecznika i papugi Lecha!...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX