Piłkarze Warty Poznań mają wakacje. Kiedy mają wrócić - nie wiadomo

Po ostatnich zajęciach w sezonie piłkarze Warty Poznań dostali wolne. Zazwyczaj kluby wyznaczają swoim graczom datę powrotu z wakacji. W wypadku Warty takiego terminu jednak nie ma.
Piłkarze Warty Poznań o tym, kiedy mają wrócić z urlopów, będą musieli dowiedzieć się z mediów albo dzwonić do klubu. Na razie dalsze losy zdegradowanej z pierwszej ligi Warty Poznań są wielką niewiadomą. Nie jest nawet jasne, w której lidze "Zieloni" zagrają. - Większości naszych piłkarzy kończyły się kontrakty albo okresy wypożyczenia z innych klubów. Wszyscy mogą teraz zwiedzać świat - mówi dyrektor Warty Zbigniew Śmiglak. W gronie wracających z wypożyczeń są dwaj zawodnicy poznańskiego Lecha - Adam Gajda i Michał Jakóbowski. Wracają oni w szeregi "Kolejorza" i dołączą do reaktywowanej drużyny rezerw.

- Nam zostało na dobrą sprawę czterech piłkarzy z ważnymi kontraktami, to m.in. Adrian Lis i Mateusz Pogonowski. Co dalej z nimi, nie wiem - rozkłada ręce Śmiglak, który czeka do piątku na jakąś decyzję prezes Warty Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej odnośnie do dalszego funkcjonowania klubu.

Więcej o: