Warta Poznań zamiast ŁKS pokonała GKS. Z Dopiewa

Warta Poznań za spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym dostała trzy punkty walkowerem. W sobotę poznaniacy rozegrali jednak mecz. W sparingu pokonali trzecioligowy GKS Dopiewo 2:0.
W pierwszej połowie Warta miała zdecydowaną przewagę, którą udokumentowała tylko dwoma golami. Strzelili je Krzysztof Bartoszak i Adam Gajda. Po przerwie największym zagrożeniem dla gości był Chińczyk Fei Yu, który miał dwie dobre okazje do podwyższenia rezultatu. Tuż przed końcem spotkania GKS Dopiewo mógł strzelić gola, ale dobrze w bramce zachował się Łukasz Radliński.

- Malkontenci zawsze się znajdą, jakbyśmy wygrali 5:0, też by ktoś powiedział, że coś jest nie tak. Spokojnie, nie straciliśmy bramki i to jest ważne. Po to ja czy Adrian stoimy w bramce, by coś wybronić - mówi Łukasz Radliński.

Warta Poznań - GKS Dopiewo 2:0 (2:0)

Warta Poznań: Adrian Lis - Adrian Bartkowiak, Cezary Michalak, Michał Kołodziejski - Tomasz Magdziarz, Alain Ngamayama, Leszek Nowosielski, Adam Gajda, Paweł Czoska - Michał Jakóbowski, Krzysztof Bartoszak. W II połowie grali także: Łukasz Radliński, Paweł Giel, Maciej Wichtowski, Przemysław Kanarek, Robert Ziętarski, Wojciech Wilczyński, Igor Jurga, Fei Yu, Marcin Trojanowski, Mateusz Pogonowski.