Gdzie jest Michał Jakóbowski? "Stoi obok mnie, może Zawisza ma sobowtóra"

Pomocnik Lecha Poznań, Michał Jakóbowski rozpoczął treningi z Wartą Poznań, choć informację, że ćwiczy z Zawiszą Bydgoszcz, podała oficjalna strona bydgoskiego klubu.
- Michał Jakóbowski jest u nas. Stoi obok mnie. Może Zawisza ma jakiegoś sobowtóra? - zastanawia się dyrektor techniczny Warty Poznań, Zbigniew Śmiglak. Poinformowaliśmy dzisiaj, że piłkarz, pominięty przez trenera Lecha Poznań Mariusza Rumaka w kadrze na rundę wiosenną Kolejorza, może wrócić do zespołu "Zielonych", dla którego grał w całym poprzednim roku.

Tymczasem inny pierwszoligowy klub, Zawisza Bydgoszcz podał na swojej stronie internetowej: "W piątek w Bydgoszczy pojawili się kolejni testowani piłkarze, są nimi dwaj 21-latkowie Michał Płonka zawodnika Górnika Zabrze oraz Michał Jakóbowski piłkarz Lecha Poznań. (...) Obaj zawodnicy zagrają w sobotnich meczach kontrolnych".

- Michał w sobotę ma zagrać w sparingu Warty z KS Polkowice. Chce występować w Warcie w rundzie wiosennej, ale to wcale nie jest jeszcze pewne - mówi Zbigniew Śmiglak. Prawdopodobnie wszystko zależy od tego, czy zgodę na jego odejście do wildeckiego klubu wyda Lech Poznań. Michał Jakóbowski ma kontrakt z Kolejorzem ważny do końca przyszłego sezonu.

Więcej o: