Chętni do gry w Warcie Poznań wygrali z Nielbą Wągrowiec

Po golach Dariusza Michalaka i Gracjana Koniecznego Warta Poznań, złożona w większości z zawodników testowanych, wygrała 2:0 sparing z trzecioligową Nielbą Wągrowiec.
To był pierwszy tegoroczny mecz Warty, która tej zimy straciła niemal wszystkich podstawowych piłkarzy. Pojedynek z Nielbą był pierwszą przymiarką do składu poznańskiej drużyny na wiosnę. Ma w niej zostać 8-10 graczy z rundy jesiennej, drugie tyle powinno dołączyć do zespołu.

Przeciwko Nielbie zagrało pięciu wychowanków Warty. To Patryk Guzikowski, Michał Grzesiek, Wojciech Onshorge, Dawid Czerniejewicz i Gracjan Konieczny. Ten ostatni ustalił wynik meczu w 60. minucie. Wcześniej, w 25. minucie gola na 1:0 zdobył Dariusz Michalak.

W zespole gospodarzy wystąpili piłkarze znani m.in. z gry w Warcie: Michał Goliński, Maciej Scherfchen, Łukasz Jasiński.

Mecz trwał 3x30 minut

Skład Warty: Kamil Gołębiewski (61. Patryk Guzikowski) - Dariusz Michalak, Krzysztof Kmieć, Maciej Kowalewski, Michał Grzesiek (31. Wojciech Onhsorge) - Sebastian Wiśniewski (41. Marcin Kikowski), Kamil Nytko (55. Dawid Czerniejewicz), Adrian Marciniak (31. Rafał Napierała), Filip Marciniak (61. Patryk Stojak) - Gracjan Konieczny, Karol Lewandowski.