Sport.pl

Warta Poznań bez trenera? "Wszystko idzie w tym kierunku"

- Wszystko idzie w kierunku rozwiązania przeze mnie kontraktu - mówi trener Warty Poznań Czesław Owczarek.
W poznańskim klubie doszło wreszcie do pierwszych rozmów z piłkarzami od czasu deklaracji prezes sekcji Izabeli Łukomskiej-Pyżalskiej o ograniczeniu finansowania drużyny. Wniosek po tych spotkaniach jest taki, że większość kadry z rundy jesiennej odejdzie z Warty. Zostaną ci piłkarze, którzy mieszkają w Poznaniu lub w pobliżu i nie myślą już o robieniu karier w innych klubach I ligi czy ekstraklasy.

O swojej przyszłości w klubie z Dolnej Wildy rozmawiał też Czesław Owczarek i wiele wskazuje na to, że nie zaakceptuje nowych warunków pracy. - Wszystko idzie w kierunku rozwiązania przeze mnie kontraktu z Wartą - mówi szkoleniowiec, ale zastrzega, że ostateczne decyzje zapadną w przyszłym tygodniu.

Czesław Owczarek w Warcie pracuje od grudnia 2011 r. - najpierw był asystentem pierwszego trenera Jarosława Araszkiewicza, a gdy tego zwolniono w kwietniu, został pierwszym trenerem.

Więcej o:
Komentarze (1)
Warta Poznań bez trenera? "Wszystko idzie w tym kierunku"
Zaloguj się
  • walek52

    Oceniono 4 razy 4

    Wielka szkoda. Wreszcie normalny trener w Warce, bez żadnych naleciałości patologicznych, bez żadnych nałogow. Normalny ci uczciwy złowiek. Kiedy wreszcie do Państwa Pyżalskich dotrze , że to ludzie tworzą firmę i dobrych fachowcó trzeba szanować. Myślę, że nawet przy zmianach kadrowych utrzymałby Wartę w I lidze. Co Warcie przeszkadza, to brak stabilizacji jeśli chodzi kadrę piłkarzy i trenerow.. Może byłoby lepiej nie zmniejszać panu Owczarkowi pensji i poczekać na osiągnięcia w rundzie jesiennej ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX