Kolejny piłkarz odszedł z Warty Poznań. Wróci do Polonii Warszawa?

Daniel Ciach nie jest już piłkarzem Warty Poznań. 22-letni obrońca rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron i ma się przenieść do Polonii Warszawa, której zawodnikiem był jeszcze pół roku temu.
Przez ponad pół rundy jesiennej Daniel Ciach był podstawowym graczem Warty Poznań, grał od pierwszej do ostatniej minuty w pierwszych dziesięciu kolejkach pierwszej ligi i trzech meczach Pucharu Polski. Potem występował nieregularnie, czasami wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Grał jako środkowy obrońca lub defensywny pomocnik.

Według informacji POZNAN.SPORT.PL, Daniel Ciach nie zagra już w tym sezonie w barwach "Zielonych", bo właśnie rozwiązał kontrakt z poznańskim klubem. Prawdopodobnie wróci do Polonii Warszawa, która w rundzie wiosennej chce stawiać na młodych polskich piłkarzy. Przypomnijmy, że do klubu ze stolicy trafił w 2009 roku z Pogoni Świebodzin, a wcześniej był graczem Dyskobolii Grodzisk Wlkp.

Wcześniej z Wartą pożegnali się Adam Mójta (jego kontrakt i tak wygasa z końcem roku) i Michał Jakóbowski, który wrócił po zakończeniu wypożyczenia z Lecha Poznań.