Warta Poznań wygrała w Nowym Sączu. Kontuzja... sędziego

Piłkarze Warty Poznań pokonali w Nowym Sączu Sandecję 1:0. W meczu doszło do nietypowej sytuacji - kontuzji doznał... sędzia.
Pierwszą połowę meczu prowadził Jacek Małyszek, ale z powodu urazu nie mógł wyjść na drugą połowę. Po przerwie sędziował arbiter techniczny Radosław Wąsik.

Jedynego gola w meczu strzelił Krzysztof Bartoszak, który w 35. min meczu najlepiej odnalazł się w polu karnym Sandecji po podaniu Bartłomieja Pawłowskiego. Po strzeleniu gola Warta głównie się broniła

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Bartoszak (35).

Sandecja: Cabaj - Wilczyński, Petran (74. Młynarczyk), Mateusz Kowalski, Marcin Kowalski - Świątek (46. Szczepański Ż), Mroziński, Zinjak (65. Sanchez Montero), Burkhardt, Wiśniewski - Aleksander.

Warta: Lis - Bartczak, Mysiak, Wichtowski, Kosznik - Marciniak Ż, Grzeszczyk - Magdziarz, Trochim (89. Ciach), Pawłowski (72. Jakóbowski) - Bartoszak (77. Giel).

Sędziował Jacek Małyszek (od 46. Radosław Wąsik)