Sport.pl

Byli piłkarze Lecha Poznań o niedzielnym meczu Warty Poznań

Warta Poznań pokonała Termalicę BrukBet Nieciecza 2:0, a trenerami obydwu ekip są byli piłkarze Lecha Poznań - Czesław Owczarek (2001-2002) oraz Kazimierz Moskal (1990-1994).
Oto co powiedzieli po meczu Warta Poznań - Termalica BruBet Nieciecza trenerzy obu ekip:

Czesław Owczarek (trener Warty Poznań)

- Pierwsza połowa nie mogła się podobać kibicom, ale takie były nasze zamierzenia. Stwierdziliśmy ze sztabem szkoleniowym, że lepiej zagrać dobre 45 minut i wygrać. Do tej pory przez 90 minut graliśmy bardzo ładnie i przegrywaliśmy. Doszliśmy do wniosku, że jeszcze nie stać nas na 90 minut takiej gry, że stać nas tylko na 45. W drugiej połowie weszliśmy na swoje tory, zagraliśmy dobry i skuteczny futbol.

Za tydzień do Świnoujścia pojedziemy po trzy punkty, by doskoczyć do czołówki tabeli. Jest to w naszym zasięgu.

Kazimierz Moskal (trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza)

- Po pierwszej połowie nie zanosiło się na naszą porażkę. Moje odczucia są takie, że mieliśmy kontrolę nad meczem, odbieraliśmy piłkę na połowie rywala. Może nie było sytuacji stuprocentowych, może poza jedną, gdy Ceglarz nieczysto strzelał głową. W drugiej połowie Warta zagrała lepiej, szczególnie pierwszą część tej drugiej połowy. Po bramkach, które w dużej mierze sami sprokurowaliśmy, przegrywamy 0:2. Tak jest, że jak się traci bramkę, to morale spada. Do tej pory na wyjeździe mieliśmy same zwycięstwa, ale trzeba było się spodziewać, że kiedyś ta strata punktów nastąpi.

JAK PODOBAŁ WAM SIĘ MECZ WARTY POZNAŃ? ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI NA FACEBOOKU

Więcej o: