Propozycja Warty Poznań: Oddaj krew, dostaniesz bilet na mecz

?Sto litrów krwi na stulecie Warty? - tak nazywa się akcja zbierania krwi, której patronuje poznański klub. Krew dla dzieci chorych na białaczkę będzie można oddać w sobotę, 1 września przy Centrum Handlowym M1 w Poznaniu.
Warta Poznań, która w tym roku świętuje stulecie istnienia, pomaga zbierać krew dla dzieci chorych na białaczkę. Na razie honorowi dawcy ofiarowali w ramach akcji 60 litrów krwi, więc do tytułowych stu zostało już niewiele. Krew można oddawać od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 oraz w soboty od 8 do 12 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 44.

Ponadto w najbliższą sobotę przy CH M1 w Poznaniu stanie Krwiobus, w którym od godz. 11 do 16 będzie odbywała się zbiórka krwi. "Serdecznie zapraszamy Panie i Panów, sportowców, kibiców, sympatyków Warty oraz wszystkich zdrowych Wielkopolan w wieku 18-65 lat!" - zachęca Warta Poznań. Klub piłkarski funduje krwiodawcom bilet na najbliższy mecz ligowy. Będzie go można odebrać w siedzibie Warty przy Drodze Dębińskiej 12. Warunkiem jest okazanie odpowiedniego wpisu w książeczce Honorowego Dawcy Krwi.