Sport.pl

Motor Lublin chce wypożyczyć z Warty Poznań Pawła Piceluka

Napastnik Paweł Piceluk, który od początku roku jest piłkarzem Warty Poznań, jest bliski przejścia do Motoru Lublin. - Będziemy starali się go wypożyczyć - mówi Robert Kozłowski, prezes Motoru w Kurierze Lubelskim.
Pawła Piceluka nie było na niedzielnej prezentacji Warty Poznań. Weekend spędził bowiem z Motorem Lublin, w którego składzie zagrał sparing z Podlasiem Biała Podlaska (3:0).

- Dzisiaj naszymi zawodnikami powinni zostać brazylijski pomocnik Diego, pomocnik Warty Poznań Michał Ciarkowski [już były pomocnik, bo skończył mu się kontrakt - przyp. red.] i napastnik Warty Paweł Piceluk - mówił jeszcze w poniedziałek prezes Motoru Robert Kozłowski. - Wszyscy bardzo się nam przydadzą. Piceluk może nie jest typowym egzekutorem, ale bardzo dużo pracuje dla drużyny - opowiada trener Mariusz Sawa.

Motor Lublin poprzedni sezon skończył na piątym miejscu w drugiej lidze wschodniej. Paweł Piceluk w dziewięciu meczach pierwszej ligi zdobył jednego, pięknego gola w ostatniej minucie spotkania z Olimpią Grudziądz.więcej tutaj.

Więcej o: