Czesław Owczarek: Nie wygraliśmy przez nasz błąd

- Cieszę się, że w meczu w Płocku potrafiliśmy się odgryźć rywalowi. Martwię tym, że kluczowego gola straciliśmy po własnym błędzie - mówił po zremisowanym 3:3 meczu z Wisłą Płock trener Warty Poznań Czesław Owczarek.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Mecz "Zielonych" ze zdegradowaną już z I ligi Wisłą miał szaloną końcówkę - w ostatnich siedmiu minutach padły aż trzy gole! -

Chcieliśmy wygrać w Płocku i widać było, że o to zwycięstwo walczyliśmy. Bramkę strzelono nam już w trzeciej minucie. Nie wiem, gdzie wtedy byliśmy, chyba jeszcze w autobusie - mówił po meczu trener Czesław Owczarek. - Potem wzięliśmy się do roboty i przy stanie 2:1 mieliśmy do 80. minuty mecz pod kontrolą. Błąd przy rozegraniu piłki z tyłu spowodował, że Wisła wyrównała i dostała wiatru w żagle. Strzeliła dwa gole, ale cieszę się, że i my potrafiliśmy się w tym meczu jeszcze odgryźć. Piłka nożna składa się z błędów i to nasz błąd spowodował, że ten mecz tylko zremisowaliśmy - dodał szkoleniowiec Warty, która sezon skończyła na 10 miejscu w tabeli.