Kibice Warty zdecydują o premii dla piłkarzy

- Chcę, aby nasi kibice przyczynili się do zmotywowanie warciarzy do jeszcze większego wysiłku podczas ligowych meczów - mówi prezes sekcji piłkarskiej Warty Poznań Izabella Łukomska-Pyżalska i zapowiada niecodzienną formę tej motywacji.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

W niedzielę "Zieloni" rozegrają pierwszy w tym roku mecz ligowy - na Stadionie Miejskim zmierzą się z Górnikiem Polkowice. Po tym pojedynku, a potem po każdym kolejnym, który Warta stoczy w Poznaniu, kibice tej drużyny będą mogli wybrać na najlepszego zawodnika gospodarzy. - Będą głosowali na piłkarza, który ich zdaniem zasłużył na premię. Myślę, że dla piłkarzy Warty będzie to dodatkowy bodziec do ciężkiej pracy - mówi Izabella Łukomska-Pyżalska. Wysokości premii pieniężnej pani prezes nie ujawniła.

Głosowanie będzie się odbywało na fanpage'u Warty na facebooku. Jak informuje Warta, "zagłosować można tylko raz po każdym ligowym meczu, na jednego z piłkarzy, którzy pojawili się na murawie w danym spotkaniu. Głosowanie odbywa się poprzez dodanie komentarza pod specjalnym postem na profilu Warty, który będzie pojawiać się po każdym domowym meczu Zielonych w rundzie wiosennej".

Pomysł Warty Poznań jest: