Warta się zaprezentuje. Będą zdjęcia, autografy

Ostatni sparing przed pierwszym w tym roku meczu ligowym rozegrają w sobotę w południe piłkarze Warty Poznań. Godzinę wcześniej kibice w ?Ogródku? rozpocznie się prezentacja nowego zespołu.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Poznaniacy w czwartek wrócili ze zgrupowania w Turcji, trzeciego tej zimy, wcześniej nie planowanego. - Jestem zadowolony z pracy, którą tam wykonaliśmy. Może na żywo nie wyglądało to aż tak dobrze, ale gdy analizowaliśmy naszą grę na wideo, to wszystko było OK - opowiada trener "Zielonych" Jarosław Araszkiewicz. Jego piłkarze zremisowali 1:1 z beniaminkiem ekstraklasy Kazachstanu Sunkarem Kaskelen, potem przegrali 1:2 z Czernomorcem Noworosyjsk, a na koniec pokonali 3:1 ekipę Szynnika Jarosławl. Dwaj ostatni rywale to drużyny z pierwszej ligi rosyjskiej (drugi poziom rozgrywek). - W żadnym z meczów nie parkowaliśmy autokaru w naszej bramce, staraliśmy się być przy piłce, prowadzić grę. Szczególnie dobrze wychodziło nam to w drugiej połowie meczu z Szynnikiem. Nie wiem, czy rywale doszli do sytuacji strzeleckiej - zastanawia się szkoleniowiec.

W sobotę Warta zagra z Unią Swarzędz. Dla poznańskich kibiców będzie to jedna z nielicznych okazji, by na miejscu zobaczyć solidnie przebudowaną drużynę. Z myślą o sympatykach drużyny poznański klub zorganizował specjalną prezentację zespołu. Jej początek o godz. 11. Każdy zawodnik zostanie przedstawiony publiczności, która będzie miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z piłkarzami, wziąć od nich autograf.

W południe rozpocznie się ostatni sparing "Zielonych" przed zaplanowanym na niedzielę 18 marca ligowym meczem z Górnikiem Polkowice. - Z Unią Swarzędz zagramy na dwa składy. Pierwszy to będzie ten wyjściowy na wiosnę - zapowiada Jarosław Araszkiewicz.

100 zdjęć na 100 lat Warty Poznań [GALERIA]