Warta oddaje piłkarzy. Do II i III ligi

24 zawodników znajdzie się w kadrze Warty Poznań na obóz treningowy w Turcji . W tej grupie zabraknie Łukasza Białożyta i Adriana Laskowskiego, którzy już znaleźli sobie nowe kluby na wiosnę.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

"Zielonych" wzmocniło zimę aż ośmiu zawodników: Jakub Słowik, Grzegorz Bartczak, Maciej Mysiak, Adam Mójta, Łukasz Grzeszczyk, Piotr Giel, Paweł Piceluk i Michał Jakóbowski. Z drużyny juniorów do kadry pierwszej drużyny przesunięty został ponadto Gerard Pińczuk.

Po stronie zimowych "strat" jest już jedenaście nazwisk, to: Grzegorz Szamotulski, Dominik Sobański, Paweł Sasin, Maciej Scherfchen, Michał Goliński, Krzysztof Gajtkowski, Paweł Iwanicki, Mariusz Ujek, Filip Marciniak i Damian Zawadzki.

Nieoficjalnie wiemy, że do tej grupy dołączą kolejni dwaj zawodnicy: Łukasz Białożyt i Adrian Laskowski. Pierwszy ma wiosną występować w drugoligowym Jarocie Jarocin. W Warcie grał niewiele, a ponadto z powodu kontuzji stracił sporo czasu w bieżącym okresie przygotowawczym.

Adrian Laskowski z kolei zadebiutował w zespole "Zielonych" dwa lata temu, krótko po swoich 18. urodzinach. Do dzisiaj zagrał jednak w zaledwie ośmiu meczach ligowych. Mało, bo w tym czasie leczył poważne kontuzje. Teraz wraca do zdrowia po urazie kolana, przez który stracił niemal całą rundę jesienną. Do formy ma dojść w barwach GKS Dopiewo 13. drużyny III ligi. Został do tego klubu wypożyczony na pół roku.

Trenerem GKS jest były kierownik Lecha Poznań, Marek Pawłowski.

Warta czeka na Lecha. Gramy czy nie?