Warta Poznań znów wygrała w sparingu

Zieloni pokonali 3:1 drugoligowa Nielbę Wągrowiec. Gole strzelali: Piotr Reiss, Piotr Giel, Alain Ngamayama, a dla Nielby - niedawny gracz Lecha Poznan, Tomasz Mikołajczak
To właśnie bramka Tomasza Mikołajczaka już w 8. minucie dała prowadzenie niżej notowanym gościom. Dwadzieścia minut później jednak na indywidualną akcję zdecydował się Piotr Reiss. Ograł kilku rywali i wyrównał. Prowadzenie warcie dał Piotr Giel, który uderzył zza pola karnego jeszcze przed przerwą, w 38. minucie. Podobny strzał Alaina Ngamayamy ustalił wynik na 3:1.

Mecz odbył się w Wągrowcu. To czwarta z rzędu wygrana Warty w meczu towarzyskim.

Warta Poznań - Nielba Wągrowiec 3:1 (2:1)

Bramki: Reiss (28.), Giel (38.). Ngamayama (67.) - Mikołajczak (8.)

Skład Warty (I połowa): Radliński - Wichtowski, Jasiński, Otuszewski, Mójta - Bartkowiak, Magdziarz, Reiss, Grzeszczyk, Bereszyński - Giel

Skład Warty (II połowa): Słowik - Wichtowski (70. Laskowski), Jasiński, Bartkowiak, Otuszewski - Ngamayama, Jakóbowski, Ciarkowski, Grzeszczyk, Piceluk -Klatt

Sezon w I lidze rusza dopiero za miesiąc, 17 marca.