Warta będzie miała znaczek, kartkę pocztową i monetę

Obchody setnych urodzin Zielonych obejmują nie tylko mecze z Pogonią Lwów i Polonią Leszno. - 15 września spotkamy się na Łęgach Dębińskich, gdzie na kibiców będą czekały konkursy i występy artystyczne. Prezes całego klubu Marek Łbik wręczy medale najbardziej zasłużonym osobom w auli UAM - opowiada Izabella Łukomska-Pyżalska.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Pani prezes zapowiedziała też emisję okolicznościowego znaczka pocztowego, kartki pocztowej i monety. Warta ma już okazałą księgę pamiątkową. Podarował ją klubowi Zbigniew Cichosz, jak się podpisał, "wierny kibic, przyjaciel i wielokrotny członek zarządu sekcji piłki nożnej Warty". Księga ma być wystawiona w siedzibie klubu przy Drodze Dębińskiej 12 jeszcze w czwartek.

Wystawa "100 zdjęć na stulecie Warty" będzie krążyła po Poznaniu. W marcu będzie na Drodze Dębińsiej, potem też w Galerii Malta, Urzędzie Miasta i w Urzędzie Wojewódzkim.

Prezes Łukomska-Pyżalska poinformowała też, że w taksówkach poznańskiej sieci Radio Taxi RMI, zagłówki przy fotelach będą okryte pokrowcami w barwach Warty i z jej jubileuszowym herbem.

Trener z łopatą pomaga piłkarzom