Sport.pl

Hernan Rengifo nie przejdzie do Polski i Lecha

Cypryjski klub Omonia Nikozja poinformował na swej stronie internetowej, że peruwiański piłkarz Hernan Rengifo - były gracz Lecha Poznań - zdecydował się przyjąć zaproponowane warunki, w tym redukcję wynagrodzenia i przedłużył umowę z klubem. Tym samym jego zapowiadane przejście do któregoś z klubów polskiej ligi, w tym Lecha Poznań jest nieaktualne.

O możliwości powrotu Hernana Rengifo do Polski, w tym Lecha Poznań (interesowały się nim także Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok) była mowa dwa tygodnie temu. Po zmianach, jakie zaszły na Bułgarskiej, stało się to nawet realne. Dziś już wiadomo, że "Renifer" do Kolejorza nie wróci. Woli zostać na Cyprze. - Hernan Rengifo wykazał zrozumienie dla swojej sytuacji i sytuacji, w jakiej znalazł się klub - oświadczyła Omonia Nikozja, zdobywca Pucharu Cypru.

Hernan Rengifo nie trafi do Lecha Poznań, ale wróci na chwilę do Polski. Za dwa tygodnie Omonia Nikozja przyjeżdża bowiem na zgrupowanie do Opalenicy. Będzie trenowała na boiskach ośrodka Remes. - Już wpłacili pieniądze za cały pobyt - mówi Bartosz Remplewicz, szef Remesa.

Luis Henriquez lepszy od Hernana Rengifo (wideo)

Więcej o: