Lech Poznań chce sprowadzić Portugalczyka

David Caiado, którego znamy z występów w Zagłębiu Lubin jesienią 2009 roku, może trafić do Lecha Poznań - informuje portugalska gazeta ''O Jogo''. Tekst na ten temat można przeczytać tutaj. Portugalczyk ma jeszcze ofertę z Rumunii. Jest teraz na urlopie i zastanawia się, którą wybrać.

Portugalski piłkarz, porównywany w swoim kraju do Cristiano Ronaldo, trafił do Zagłębia Lubin w ramach wypożyczenia z klubu CD Trofense. Zagrał w dziewięciu meczach, strzelił jednego gola - przeciwko Wiśle Kraków. Klub z Lubina nie zdecydował się go wykupić za 250 tysięcy euro, więc piłkarz wrócił do Portugalii, wreszcie ostatnio grał w cypryjskim klubie Olympiakos Nikozja, gdzie w 28 grach strzelił dwa gole. Jest pomocnikiem, może grać także na skrzydłach, ma 24 lata, a urodził się nie w Portugalii, ale w Luksemburgu.

- Lech Poznań to dobry klub, kojarzę go z gry w Polsce. Zastanawiam się nad propozycją, choć dobrze czuję się na Cyprze - powiedział David Caiado, cytowany przez portugalską gazetę "O Jogo". Teraz piłkarz jest na urlopie w Nowym Jorku. Wraca na Cypr 28 czerwca.

Tu można zobaczyć niesamowity gol Davida Caiado w meczu z Wisłą

Aleksandar Tonew - trzeci Bułgar na Bułgarskiej

Marcin Radzewicz wzmocni Lecha Poznań