Sport.pl

Maciej Skorża: Kotorowski powinien dostać czerwoną kartkę [wideo]

Plan był prosty: chcieliśmy zneutralizować drugą linię Lecha i odciąć napastnika od piłek. Przez prawie cały czas nam się to udawało. Legia zrobiła niemal wszystko, by wygrać ten mecz. Stworzyliśmy sobie wystarczająco dużo sytuacji, by strzelić gola. Wynik bardzo mnie rozczarowuje, ale postawa Legii zasługuje na ciepłe słowo - mówił po meczu w Poznaniu trener Legii Warszawa Maciej Skorża.

Co jeszcze mówił trener Skorża:

- Nie zgadzam się z decyzją sędziego Małka przy faulu Kotorowskiego na Manu. Uważam, że sędzia w takiej sytuacji musi pokazać bramkarzowi czerwoną kartkę.

- Puchar Polski to teraz może być nasza jedyna nadzieja na jakieś trofeum i sukces. Naszym obowiązkiem jest pozbieranie się do tego meczu.

- Nasz cel w lidze będzie w tym sezonie taki, by wywalczyć miejsce na podium rozgrywek. Wciąż wierzę w tę drużynę. Ta runda to dla nas droga przez mękę, wyniki które osiągamy nie odzwierciedlają naszej gry. To strasznie deprymujące.

- Wszyscy znamy Rudnevsa, znaliśmy jego sprawy rodzinne, spodziewaliśmy się że wejdzie na boisko w trakcie meczu. To wielka indywidualność, wiedział gdzie i kiedy się znaleźć. Są takie sytuacje, gdy klasa rywala jest tak duża, że nawet uczulanie na niego obrońców niewiele daje.

 

 

Te mecze wyzwalają wielkie pokłady energii - mówi trener Legii Warszawa

Wszystko o Lechu Poznań - w naszym specjalnym serwisie

Więcej o: