Semir Stilić: Nie byłem zadowolony ze zmiany

Zmieniony w 61. minucie meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław dał wyraźny upust swemu niezadowoleniu z tego faktu. Także po meczu nie krył, że ta zmiana do zdenerwowała. - Nie byłem zadowolony, nie kryję tego - powiedział.

Mówi Semir Stilić:

Mieliśmy wygrać to spotkanie, no ale nam nie wyszło. Nie jestem zadowolony do końca z naszej gry. Mogliśmy zagrać lepiej, tak uważam. Czasami graliśmy dobrze, potem znów źle. 10-15 minut dobrej gry naszej i potem znowu lepiej grał Śląsk. Rywale szybko strzelili tego gola na 2:2 i potem ciężko nam się grało, ale przecież mieliśmy jeszcze okazje i trzeba było to wygrać. Bardzo mi żal tego meczu i tych punktów. Strata punktów u siebie w walce o tytuł to bardzo poważna sprawa. Kidy się walczy o mistrzostwo, to nie można gubić punktów u siebie.
Mieliśmy grać swoją grę, po ziemi, ale to nie wychodziło. Zaczęliśmy więc podawać górą, a w ten sposób nie stworzyliśmy przecież ani jednej dogodnej sytuacji.
Zostałem zmieniony już w 60. minucie i nie byłem z tego faktu zadowolony. dałem temu niezadowoleniu wyraz.

Jose Bakero: Piłkarze nie walczyli do końca o zwycięstwo