Manuel Arboleda śpiewa polski hymn!

Do Manuela Arboledy zadzwonił dziennikarz portalu weszlo.com. Pytał np. o to, czy dzieci gracza Lecha Poznań chodzą do polskiej szkoły, czy wie jak nazywa się prezydent Polski, czy wie o tym, że koledzy mają pretensje o jego duże zarobki. W końcu poprosił Kolumbijczyka o zaśpiewanie pierwszych słów hymny Polski. Ten to zrobił..

Rozmowę można przeczytać tutaj. Tutaj także znajduje się nagaranie kilku pierwszych słów hymnu śpiewanego przez Kolumbijczyka.

Pytania dotyczyły także związków Manuela Arboledy z Polską np. szkoły, do której chodzą jego dzieci.

A wiesz, co mnie najbardziej rozczarowało? W tym materiale dla TVP mówiłeś o Polsce po hiszpańsku - powiedział dziennikarz.
Manuel Arboleda odrzekł: - To jest rozczarowujące?! Obywatelstwo nie jest mi potrzebne do występów w telewizji. Według prawa mogę się o nie starać. Posłuchaj mnie uważnie, nie przyjechałem do Polski w nocy, w ukryciu. Jeśli tego nie wiesz, jestem tutaj od pięciu lat, żyję z Polakami, cały czas z nimi rozmawiam. Czuję, że jestem stąd, bo tu pracuję. W Kolumbii mam rodzinę, ale kiedy jestem w Polsce, to myślę o Polsce.

- Cały czas zadajesz mi pytania ze złą intencją - dodał do dziennikarza Manuel Arboleda.

Kolumbijczyk podczas rozmowy przeprosił, że podczas niedawnego meczu z Polonią Warszawa odepchnął trenera Bogusława Kaczmarka. - Zagotowałem się - stwierdził.

Manuel Arboleda potrafi tańczyć ...

... także jak Shakira