Lech w czasach zarazy. Pięciu nie zagra z Cracovią! [wideo]

- Nie podchodźcie do piłkarzy. Nie idźcie przez szatnię, bo wszyscy się pozarażacie - mówi trener Lecha Poznań Jose Bakero, który przed niedzielnym meczem z Cracovią Kraków stracił pięciu graczy. Głównym powodem jest wirus. - Choruje też trener przygotowania fizycznego Luis Mila Villaroel. Nawet ja czuję się źle - zakasłał Hiszpan

Trener Jose Bakero wielokrotnie powtarzał, że podczas polskiej zimy czuje się znakomicie. No boi się chłodu, mrozu. Że to wręcz pogoda stworzona dla Hiszpana. Do czasu...

Dwa dni przed meczem z Cracovią nawet trener pokasłuje. Choruje on, sztab trenerski. Rozchorowała się znaczna część zespołu. - Jacek Kiełb, Siergiej Kriwiec i Jakub Wilk nie jada do Krakowa - oznajmił hiszpański szkoleniowiec. - Nie ma w ogóle mowy. Lezą w łóżkach.

Nie koniec na tym. Bóle mięśniowe ma Grzegorz Wojtkowiak i czeka go siedem dni przerwy od treningów. Gorączkę ma Tomasz Mikołajczak. Kiepsko czuje się Rafał Murawski. - Oni nie leżą już w łóżkach, więc w sobotę rano zdecydujemy, co z nimi - powiedział pokasłujący Jose Bakero.

Z Cracovią nie zagra tez Tomasz Bandrowski. Tu powodem jest kontuzja. - Bandrowski miał kłopoty z biodrem, potem z kolanem, teraz znów wróciło biodro. Trenuje zaledwie od trzech dni.

 

Wszystko o Lechu Poznań w naszym specjalnym serwisie