Trener Sportingu Braga prosi o pomoc

- Proszę kibiców Sportingu Braga o to, by przyszli i nam pomogli. Przed nami wielka szansa, by przejść do historii i by napisać nową, niezwykłą kartę w historii klubu - zaapelował na spotkaniu z dziennikarzami przed meczem z Lechem Poznań trener rywala mistrzów Polski, Domingos. Mecz w Bradze o godz. 21.05. Wsparcie będzie miał jednak także Kolejorz - do Portugalii nadciąga grupa polskich fanów.

Sporting Braga nie słynie ze zbyt dobrej frekwencji na meczach swej drużyny na pięknym, wykutym w skale stadionie w Bradze.Stąd zapewne specjalny apel trenera Domingosa do kibiców. - To niezwykle ważny mecz, który oznacza, że nasza historia może być od jutra zupełnie inna niż dziś - powiedział do dziennikarzy. - Ciężko pracujemy, by tę historię tworzyć i mamy wielką szansę. Proszę kibiców i wszystkich, by nas wsparli i pomogli.

Sporting Braga to zespół, który od 2004 roku nieprzerwanie gra w europejskich pucharach w każdym sezonie. Tym razem jednak doszedł bardzo daleko, a Portugalczycy wierzą, że to nie koniec przygody.

Dokładnie taką samą filozofię ma Lech Poznań. Dla niego to też może być wieczór bez precedensu i rozdział w historii, jakiego jeszcze nie było.

Ivan Djurdjević: Nasi kibice na pewno przekrzyczą Portugalczyków

Wszystko o rywalizacji Lecha ze Sportingiem Braga - w naszym specjalnym serwisie. Koniecznie zajrzyj!