Sport.pl

Największa gwiazda Sportingu Braga odejdzie?

Brazylijczyk Matheus, który jest najlepszym strzelcem Sportingu Braga i strzelił większość jego bramek w europejskich pucharach, może opuścić szeregi portugalskiego klubu jeszcze przed lutowymi meczami z Lechem Poznań. Właśnie odrzucił drugą propozycję Sportingu nowego kontraktu. Jest niemal pewne, że odejdzie w czerwcu, ale nowy klub może go wykupić już teraz

Kontrakt Matheusa kończy się w czerwcu i wygląda na to, że Brazylijczyk nie jest zainteresowany jego przedłużeniem. Jak podają portugalskie media, ma lukratywne oferty z klubów spoza Portugalii i najprawdopodobniej je przyjmie. Kontrakt z nowym klubem może podpisać 1 stycznia, a jeśli nowy klub wykupi go ze Sportingu Braga,Matheus nie zagra przeciwko Kolejorzowi.

Matheus Leite Nascimento ma 27 lat. W Sportingu Braga gra od 2006 r., ale zanim stał się jego wyborowym strzelcem, był dwukrotnie wypożyczany do Beira-Mar Aveiro i Vitorii Setubal. Sporting Braga znalazł Brazylijczyka w III-ligowym Futebol Club de Marco Oporto.

Andrzej Juskowiak: Sporting Braga to mistrzowie tanich transferów i wyszukiwania ciekawych graczy w niższych ligach

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
  •  
  • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id= "/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!