Juventus w styczniu kupi Artjomsa Rudnevsa?

W obliczu problemu z napastnikami Juventus Turyn powinien starać się o sprowadzenie łotewskiego napastnika Artjomsa Rudnevsa z Lecha Poznań, który w rozgrywkach Ligi Europejskiej w dwóch meczach z Włochami strzelił Juve cztery gole - donosi portal tuttosport.com

W materiale, który można przeczytać tutaj informuje, że Juventus mógłby sprowadzić Artjomsa Rudnevsa. - Dyrektor sportowy klubu Bepe Marotta musi rozejrzeć się za wzmocnieniami - pisze portal tuttosport. - W tej chwili Juventus musi bowiem często wystawiać graczy rezerwowych. Wielu leczy kontuzje, nie może grać. Właśnie braki kadrowe spowodowały, że Juventus odpadł z Ligi Europejskiej i straci 6 milionów euro.

Portal podaje, że Rudnevs zrobił wrażenie na Juventusie i że ma umiejętności nadające się do gry w Serie A. Kosztował Lecha 200 tys. euro - piszą Włosi - Za 1 mln euro mógłby już trafić do Turynu.

Artjomsem Rudnevsem interesują się też inne włoskie kluby - Udinese Udine i Atalanta Bergamo. Ich wysłannicy obserwowali go podczas środowego meczu.

Na trenerze Luigim Del Nerim największe wrażenie zrobił Sławomir Peszko