Sport.pl

Bułgarska - Nie może tu Ciebie zabraknąć! [wideo]

... albo, jak kto woli ''Bulgarska street. You simply have to be there!'' to hasło nowej akcji promocyjnej Lecha Poznań.

W ramach tej akcji, w telewizjach współpracujących z Lechem, a także np. w wielkopolskich Multikinach, będzie można obejrzeć reklamy, które mają zachęcać do przyjścia na stadion przy ul. Bułgarskiej i oglądania meczów mistrzów Polski. - Chcemy pokazywać te spoty wszędzie, gdzie to jest możliwe, także w internecie - mówi rzeczniczka Lecha Joanna Dzios.

Jak tłumaczy, pomysł z angielską narracją powstał dużo wcześniej, zanim lechici awansowali do fazy grupowej Ligi Europejskiej. - Można powiedzieć, że w ten sposób wyprzedziliśmy rzeczywistość - dodaje z uśmiechem. Dzios podkreśla, że wybór języka angielskiego nie jest przypadkowy. - Zależało nam na tym, żeby zrobić coś, co będzie podobne do filmowego trailera. Stąd głos prawdziwego Anglika, nagrany zresztą w Anglii - tłumaczy rzeczniczka Lecha i zapowiada tajemniczo: - To dopiero pierwsza odsłona. Będą kolejne filmiki. Coś będzie się działo na tych pustych obecnie ulicach.

Są dwa filmiki. Krótszy, półminutowy:

 

oraz dłuższy, minutowy:

Nam się podobają...

 

Więcej o: