Sport.pl

La Gazzetta dello Sport: Trzeba mieć oko na Polaków

- Lech to zespół dobry pod względem fizycznym, poukładany i zgrany, a takiego zgrania brakuje nam jeszcze w Juventusie - cytuje trenera turyńskiej drużyny Luigi Del Neriego sportowy dziennik La Gazzetta Dello Sport. Dzis o godz. 19 Juventus Turyn gra w Lidze Europejskiej z Lechem Poznań.
Davide Lanzafame w wyjściowym składzie na Lecha Poznań - awizuje najpopularniejsza włoska gazeta sportowa. Ma on zastąpić na lewej pomocy Simone Pepe. Tego skrzydłowego, który grał z Kolejorzem w zeszłorocznych meczach z Udinese, dziennikarz La Gazzetta dello Sport, Mirko Graziano widzi na ławce rezerwowych. Natomiast w meczu z Kolejorzem miałby zagrać Serb Milos Krasić.

- Occhio ai polacchi - pisze gazeta, cytując słowa trenera Luigiego Del Neriego, który uważa polską drużynę za dobrze zorganizowaną, niezłą fizycznie i zgrana już z sobą, czego nie można jeszcze powiedzieć o Juventusie.

 

 

La Gazzetta dello Sport przytacza także słowa trenera Lecha Jacka Zielińskiego, który mówi o Juventusie Turyn, iż jest to zespół o marce równej FC Barcelonie, który ma w składzie takich graczy jak Del Piero, Chiellini, Krasić, Bonucci czy Pepe. Graczy wybitnych.

wybrał Radosław Nawrot, Turyn

Więcej o: