Sport.pl

Nasz film o Arboledzie - hitem w Czechach!

Nakręcony przez nas i zamieszczony niedawno na naszym serwisie film, na którym Manuel Arboleda przyłączył się w tańcu do Kolejorz Kids stał się hitem internetu w ... Czechach. Przed meczem Lecha ze Spartą Praga dzięki niemu Arboleda stał się najbardziej znanym piłkarzem Kolejorza w tym kraju - informują czeskie media.

Informację taką wraz z filmem, który wypuściliśmy do kanału youtube zamieścił portal sport.cz, nazywając kolumbijskiego obrońcę ''Maniakiem Tanecznym?. Czesi pisza, że Arboleda podczas treningu nieoczekiwanie dołączył do grupy cheerleaderek Lecha.

Jak pamiętamy, była to przerwa w meczu między Lechem Poznań a grupą 44 dzieci powodzian. Mecz ten uświetnił prezentację Kolejorza przed nowym sezonem, jaka odbyła się na stadionie przy Bułgarskiej. Poznaniacy przegrali z dziećmi 0:1, a Arboleda swym tańcem z dziewczynkami wzbudził owacje na widowni. Nakręciliśmy wówczas film i opublikowaliśmy w serwisie o Lechu.

Skoro ten film tak się internautom podoba, oto on raz jeszcze:

Manuel Arboleda musi się liczyć z tym, że Czesi znają już teraz jego umiejętności taneczne.

Ta sama czeska gazeta ''Sport'' nie tak dawno uznała Arboledę za najsłabsze ogniwo Lecha Poznań. Przypomniała bowiem sparing Kolejorza ze Slavią Praga, który odbył się w Austrii. Tam, zdaniem Czechów, to właśnie Kolumbijczyk był najsłabszy na boisku i popełnił najwięcej błędów.

Manuel Arboleda: bardzo lubię tańczyć

 

Więcej o: