18.04.2017 , aktualizacja: 18.04.2017 13:25
A A A
Wisła Płock - Lech Poznań 0:3

Wisła Płock - Lech Poznań 0:3 (IRENEUSZ CIEŚLAK)

Lech Poznań wygrał w piątek z Wisłą Płock, ale stracił Jana Bednarka. Obrońca w przerwie meczu został zmieniony ze względu na kontuzję kolana. - Prawdopodobnie to nic poważnego - uspokaja jednak trener Nenad Bjelica.
Jan Bednarek opuścił boisko po pierwszej połowie piątkowego meczu z Wisłą Płock (3:0), gdyż podczas akcji w polu karnym rywala uszkodził sobie staw kolanowy. - Janek chciał grać dale, ale nie zamierzaliśmy ryzykować pogłębienia się urazu - mówi "Przeglądowi Sportowemu " doktor Paweł Cybulski.

Co stało się Bednarkowi? - Odczuwał ból kolana, które podkręcił. Wszystko wskazuje na to, że zostały lekko naruszone więzadła poboczne. Najważniejsze, że nie ma opuchlizny. To pozytywna wiadomość - tłumaczy lekarz klubowy.

Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane jednak dopiero we wtorek, kiedy reprezentant polskiej młodzieżówki przejdzie w Poznaniu badania.

Lech na kolejkę przed podziałem punktów jest czwarty, traci cztery punkty do prowadzącej w tabeli Jagiellonii. W sobotę zagra u siebie z Ruchem Chorzów, początek meczu o 18.