Lech - Legia. Zamieszanie po meczu. Vuković w tunelu łapie dziewczynę za ucho. "Ty frajerze!"

Aleksandar Vuković łapie za ucho dziewczynę na korytarzu stadionu Lecha Poznań

Aleksandar Vuković łapie za ucho dziewczynę na korytarzu stadionu Lecha Poznań (twitter.com)

Emocje po hicie Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Lecha Poznań 2:1, nie opadły jeszcze na długo po końcowym gwizdku. Do oburzającej sytuacji doszło kilka minut po spotkaniu w stadionowym tunelu.
Legia wygrała z Lechem, zwycięską bramkę zdobywając w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Katem Kolejorza, podobnie jak jesienią, okazał się były zawodnik Lecha Kasper Hamalainen. Po trafieniu Fina na trybunach zrobiło się nerwowo, wściekli fani gospodarzy skandowali głośno: "Judasz, Judasz".

Złych emocji nie brakowało także na stadionowych korytarzach. Gdy asystent Jacka Magiery Aleksandar Vuković zmierzał do szatni swojego zespołu, młoda dziewczyna znajdująca się w tunelu krzyknęła do niego: "ty frajerze". Serb podszedł do kobiety, złapał ją za ucho i powiedział jedynie "ej, dziewczynko". Kiedy ponownie się oddalił, dziewczyna wskazała w jego stronę palcem i odkrzyknęła "grzeczniej". Tyle zarejestrowały kamery umieszczone w tym sektorze stadionu.

Całą sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował rzecznik prasowy Lecha Poznań Łukasz Borowicz. - Zachowanie koleżanki nie na miejscu, ale było reakcją na kolejne chamskie zachowanie Vukovicia. Rozmawiałem po meczu z trenerem Jackiem Magierą, przeprosił.

Legia po 28. kolejce fazy zasadniczej zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Jagiellonii Białystok. Lech jest czwarty, do stołecznego zespołu traci pięć "oczek".

Czujesz się kibicem Legii? To sprawdź, co wiesz o ukochanym klubie

To quiz nie tylko dla bywalców Żylety. Sprawdź swoją wiedzę na temat klubu z ul. Łazienkowskiej!

1.Do którego klubu, w przerwie zimowej sezonu 2016/17, odszedł z Legii Nemanja Nikolić?