El. ME U-19. Piłkarze Lecha Poznań wywalczyli awans z reprezentacją Polski

Reprezentacja Polski do lat 19 pokonała w Toruniu Irlandię 1:0 w swoim ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy.
Zwycięskiego gola strzelił w 60. minucie Florian Schikowski. Całe spotkanie w barwach reprezentacji Polski rozegrał Kamil Jóźwiak z Lecha Poznań, a jego klubowy kolega Paweł Tomczyk wszedł na boisko w 65. minucie meczu.

Polacy z drugiego miejsca w grupie awansowali do kolejnej rundy, która rozegrana zostanie wiosną 2017 roku. Turniej finałowy mistrzostw Europy do lat 19 odbędzie się w Gruzji w dniach 2-15 lipca.

Polska - Irlandia 1:0

Bramka: Schikowski 60. minuta

Polska: Hubert Gostomski - Mateusz Spychała, Mateusz Żyro, Adam Chrzanowski, Mateusz Hołownia - Konrad Handzlik (65. Paweł Tomczyk), Florian Schikowski (74. Maciej Felsch), Patryk Dziczek, Kamil Wojtkowski, Kamil Jóźwiak - Marcin Listkowski (85. Sebastian Milewski).

Zdjęcie Puma Lech Poznań getry GLPN02 Zdjęcie Lech Poznań, saszetka nerka, szary 5957323 Zdjęcie B&S Lech Poznań torba turystyczno-treningowa
Puma Lech Poznań getry GLPN02 Lech Poznań, saszetka nerka... B&S Lech Poznań torba turys...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info