Paulus Arajuuri zagrał przeciwko Islandii. Dramatyczna porażka Finów

Piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri wystąpił w meczu eliminacji mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku. Finlandia w dramatycznych okolicznościach przegrała z Islandią 2:3
Okoliczności były dramatyczne, bowiem Finlandia obejmowała w wyjazdowym meczu prowadzenie 1:0 i 2:1. Gole zdobywali Teemu Pukki z Brondby IF oraz Robin Lod z Panathinaikosu Ateny. Islandia zdołała wyrównać w ostatniej minucie meczu po bramce Alfreda Finnbogasona, a w szóstej minucie doliczonego czasu gola na 3:2 wbił Ragnar Sigurdsson z Fulham Londyn.

Dla Paulusa Arajuuriego był to dwunasty występ w barwach narodowych.

Finlandia rywalizuje w grupie z Finlandią, Ukrainą, Turcją, Chorwacją i Kosowem.

Zdjęcie Lanki adidas X 15.3 SG B26993 Zdjęcie Lanki adidas X 15.4 FG B32792 Zdjęcie Lanki adidas Lanki MESSI 16.2 FG AQ3111
Lanki adidas X 15.3 SG B26993 Lanki adidas X 15.4 FG B32792 Lanki adidas Lanki MESSI 16...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info