Były napastnik Lecha Poznań: Chodzę na mecze, żeby pokazać synowi, gdzie może kiedyś zagrać [WIDEO]

- Widać po liczbie widzów na stadionie, że chce się przychodzić i oglądać takiego Lecha. Może poza meczem z Arką, choć uważam, że w tym spotkaniu zabrakło gola do przerwy i byłyby takie same odczucia jak innych meczach - mówi w rozmowie z klubową telewizją Lecha były napastnik klubu Bartosz Ślusarski.
Bartosz Ślusarski jest piłkarzem czwartoligowej Tarnovii Tarnowo Podgórne. Mieszka jednak w Poznaniu i regularnie pojawia się na meczach Lecha, którego w przeszłości wielokrotnie reprezentował. - Raczej nie koliduje mi to z moimi meczami, więc staram się chodzić - przyznaje były lechita. - Zabieram wtedy całą rodzinę, bo mój syn już zaczął treningi w Lechu w drużynie z rocznika 2012, jest na początku tej drogi, ale chcę mu pokazać, gdzie kiedyś może zagrać. On też bardzo chce chodzić na mecze. Dlatego jak mam czas i jest ładna pogoda to zabieram rodzinę i przyjeżdżamy na Bułgarską - mówi Ślusarski.

Były snajper Kolejorza na bieżąco śledzi też sytuację wokół drużyny. Jak przyznaje widać, że po przyjściu trenera Nenada Bjelicy w zespole coś drgnęło. - Wygląda na to, że jest dobra atmosfera, nie mówię, że nie było jej wcześniej, bo nie było mnie blisko drużyny za trenera Urbana, ale widać na boisku że coś drgnęło i wygląda to dobrze - mówi. - Widać to też po liczbie widzów na stadionie, chce się przychodzić i oglądać takiego Lecha. Może poza meczem z Arką, choć uważam, że w tym spotkaniu zabrakło gola do przerwy i byłyby takie same odczucia jak innych meczach - zauważa Ślusarz.

Cała rozmowa z Bartoszem Ślusarskim do obejrzenia poniżej:Zdjęcie LANKI ADIDAS GLORO FG B36021 Zdjęcie Lanki Adidas X 15.3 AG S78483 Zdjęcie Lanki adidas X 15.4 FG B32792
LANKI ADIDAS GLORO FG B36021 Lanki Adidas X 15.3 AG S78483 Lanki adidas X 15.4 FG B32792
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info