Cenny gol piłkarza Lecha Poznań w reprezentacji Polski do lat 18

Obrońca rezerw Lecha Poznań Tymoteusz Puchacz strzelił gola w meczu reprezentacji Polski do lat 18 z Norwegią w ramach Turnieju Czterech Narodów rozgrywanego w Szwecji..
Biało-czerwoni pod wodzą Rafała Janasa zremisowali z Norwegami 1:1, a obrońca Lecha Poznań Tymoteusz Puchacz uratował remis golem w ostatniej minucie spotkania. Polacy przegrywali bowiem z rywalami ze Skandynawii od 48. minuty po trafieniu Leo Skiri Ostigarda.

Dwaj piłkarze rezerwo Kolejorza Tymoteusz Puchacz i Kacper Chodyna rozegrali całe spotkanie, zaś trzeci z lechitów Jakub Moder pojawił się na boisku w 72. minucie meczu.

W sobotę o godz. 17 Polacy zmierzą się z gospodarzami turnieju, Szwedami.

Polska - Norwegia 1:1

Bramki: Puchacz (90.) - Ostigard (48.)

Polska: Kamil Grabara - Tymoteusz Puchacz, Adam Chrzanowski, Bartłomiej Gajda, Tomasz Makowski (84. Daniel Mikołajewski), Kacper Chodyna (63. Radosław Dzierbicki), Dawid Kurminowski, Marco Drawz (84. Dawid Jadach), Maximilian Funk, Jakub Bednarczyk (72. Jakub Moder), Dominik Steczyk (63. Bartosz Slisz)