Sport.pl

Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań. Piłkarze Termaliki: Doskonale znamy potencjał ofensywny Lecha. Jevtić, Pawłowski...

- Doskonale wiemy jaki Lech ma potencjał ofensywny, dlatego analizujemy te spotkania wraz ze sztabem szkoleniowym. Dużo czasu spędzamy na analizach rywala - mówi Vlastimir Jovanović, piłkarz Bruk-Betu Nieciecza, przed meczem z Lechem Poznań. Początek spotkania w piątek o godzinie 20.30.
Bruk-Bet Termalica Nieciecza doskonale radzi sobie w tym sezonie na własnym stadionie. Zespół Czesława Michniewicza w trzech ligowych spotkaniach rozgrywanych u siebie zdobył komplet dziewięciu punktów pokonując Arkę Gdynia, Cracovię i Górnika Łęczna. W piątek zawodnicy Bruk-Betu podejmą piłkarzy Lecha Poznań, którzy do tej pory z wyjazdów przywieźli zaledwie punkt.

- Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani, bo chcemy zapunktować po raz kolejny u siebie. Doskonale wiemy jaki Lech ma potencjał ofensywny, dlatego analizujemy te spotkania wraz ze sztabem szkoleniowym - mówi na stronie oficjalnej Termaliki jej zawodnik Vlastimir Jovanović: - Dużo czasu spędzamy na analizach. Musimy zwrócić uwagę na ich zawodników. Wśród nich na Darko Jevticia, który ma doskonałą lewą nogę. Jest też Szymon Pawłowski, który wrócił już do zdrowia.

- Chcemy zmazać plamę, jaka nam się ostatnio przytrafiła - przyznaje Bartłomiej Babiarz z Termaliki. Niecieczanie w poprzedniej kolejce przegrali bowiem aż 0:5 z Pogonią Szczecin. - Lech to duży klub i duża firma, mają wielu bardzo dobrych zawodników, ale wierzę, że w piątek trzy punkty zostaną w Niecieczy - dodaje pomocnik Bruk-Betu.

Początek meczu Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Lechem Poznań w piątek o godzinie 20.30.

Wielkopolska na igrzyskach - historyczne medale i nadzieje w RioWięcej o:
Skomentuj:
Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań. Piłkarze Termaliki: Doskonale znamy potencjał ofensywny Lecha. Jevtić, Pawłowski...
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX