Puchar Polski. Zwycięstwo Lecha Poznań i dwa gole Nickiego Bille. Skrót meczu z Podbeskidziem [WIDEO]

Po trzech ligowych porażkach z rzędu piłkarze Lecha Poznań pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 i awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski.
Jeszcze w pierwszej połowie prowadzenie Kolejorzowi dał Tomasz Kędziora, który wykorzystał podanie Darko Jevticia z rzutu wolnego. Wcześniej obie drużyny miały groźne sytuacje do zdobycia bramki. Po przerwie pierwszoligowcy dążyli do wyrównania, ale w bramce Lecha świetnie spisywał się Matus Putnocky. Sytuację uspokoił Nicki Bille, który zdobył drugiego gola po podaniu Szymona Pawłowskiego. Duńczyk ustalił wynik spotkania, gdy po świetnym podaniu Tetteha w sytuacji sam na sam pokonał wypożyczonego z poznańskiego zespołu bramkarza, Mateusza Lisa.