Puchar Polski. Jan Urban zamiesza w składzie przed meczem z Podbeskidziem? Prawdopodobna zmiana bramkarza

Trener Jan Urban dokona kilku zmian w składzie w spotkaniu Pucharu Polski przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Szanse gry mają dostać zawodnicy, którzy do tej pory grali niewiele lub wcale. Wśród nich m.in. nowy bramkarz Matus Putnocky.
Dla trenera Jana Urbana wtorkowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała może być ostatnim na stanowisku trenera Lecha Poznań. Nawet wygrana z pierwszoligowcem nie musi oznaczać, że trener zachowa pracę. Z kolei porażka tylko jeszcze bardziej skompromitowałaby Kolejorza na krajowym podwórku. Przypomnijmy, że Lech w pierwszy czterech kolejkach zdobył zaledwie punkt i strzelił tylko jednego gola.

Wiele wskazuje jednak na to, że Urban dokona kilku zmian w wyjściowym składzie w spotkaniu z Podbeskidziem. Szansę gry mają dostać ci zawodnicy, którzy do tej pory grali niewiele lub wcale. Wśród nich jest m.in. sprowadzony latem bramkarz Matus Putnocky. - Być może dokonamy zmiany w bramce. Ale to nie będzie niespodzianka, bo mamy w zespole dwóch równych sobie bramkarzy. Mecz pucharowy to może być okazja, by zobaczyć Matusa w oficjalnym meczu - zapowiada trener Lecha.

Być może mecz z Podbeskidziem od pierwszej minuty rozpoczną dwaj młodzi zawodnicy z kadry Kolejorza - Jan Bednarek i Kamil Jóźwiak. Bednarek po powrocie z wypożyczenia do Górnika Łęczna nie zagrał w Lechu ani minuty, z kolei Jóźwiak zaliczył kilkuminutowy występ ze Śląskiem Wrocław. - Ciężko pracuje, nie mam mu nic do zarzucenia. Widać na treningach, że Bednarek wrócił do Lecha bez kompleksów - komentuje Urban.

Początek meczu Lecha Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała we wtorek o godzinie 19.00.