Lech Poznań. Wiadomo już, kiedy Karol Linetty przejdzie testy medyczne w Sampdorii Genua

W czwartek Karol Linetty z Lecha Poznań przejdzie badania lekarskie przed podpisaniem kontraktu z Sampdorią Genua - poinformował Gianluca Di Marzio, dziennikarz włoskiej stacji Sky Sport.


Pomocnika Lecha Poznań i reprezentacji Polski od transferu do Sampdorii Genua dzieli już tylko parę kroków. Na początku tygodnia kluby doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego - będą to trzy miliony euro plus bonusy, po których suma może wzrosnąć do ok. czterech milionów. Kolejorz dał więc zgodę Karolowi Linettemu na wyjazd do Włoch.

Od początku sierpnia Karol Linetty ma już trenować pod okiem nowego trenera Sampdorii Marco Giampaolo. Blisko 49-letni szkoleniowiec w ostatnim sezonie pracował w Empoli Calcio, w którym podstawowymi zawodnikami byli Polacy: bramkarz Łukasz Skorupski i pomocnik Piotr Zieliński.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, lechita ma się pojawić na badaniach lekarskich w czwartek. Na razie nie jest ustalone, czy odbędą się one w siedzibie klubu, czy też w klinice medycyny sportowej Villa Stuart. "Jedno, jest pewne, że Linetty zbliża się do Sampdorii i będzie kolejnym utalentowanym piłkarzem do dyspozycji Giampaolo" - podsumowuje włoski dziennikarz.

Zdjęcie PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE EVO SPEED 5 30427-02 Zdjęcie Puma Ochraniacze Pro Training 03058201 Zdjęcie Puma Ochraniacze piłkarskie King Spirit guard 03057815
PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... Puma Ochraniacze Pro Traini... Puma Ochraniacze piłkarskie...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info