Lech Poznań - Zagłębie Lubin. Radosław Majewski w pierwszym składzie, a Lech znów z dwoma napastnikami

Trener Lecha Jan Urban znalazł w wyjściowym składzie miejsce dla Radosława Majewskiego. Nowy piłkarz Kolejorza wystąpi jednak nie w środku pola, a na lewym skrzydle. W ataku ponownie zagrają razem Marcin Robak i Nicki Bille.
Jan Urban trzyma się ustawienia z dwoma środkowymi pomocnikami, którzy skupiają się bardziej na bronieniu niż atakowaniu. Ponownie w środku pola wystąpią od pierwszej minuty Abdul Aziz Tetteh i Łukasz Trałka.

Szkoleniowiec Kolejorza na mecz z Zagłębiem wystawia też dwóch napastników. Duet Marcin Robak - Nicki Bille nie zdołał zdobyć bramki przed tygodniem we Wrocławiu, ale sztab trenerski Kolejorza nie rezygnuje z tego ustawienia. Za ich plecami będą biegać Radosław Majewski i Dariusz Formella. Dla Majewskiego jest to pierwszy występ w nowym klubie od pierwszej minuty.

Wyjściowy skład Lecha na mecz z Zagłębiem Lubin: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, Robert Gumny - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Dariusz Formella, Radosław Majewski - Nicki Bille, Marcin Robak.

Ławka rezerwowych: Matus Putnocky, Lasse Nielsen, Maciej Gajos, Dariusz Dudka, Maciej Makuszewski, Kamil Jóźwiak, Jan Bednarek

Zdjęcie LANKI UMBRO AURORA FG 81024UDRD Zdjęcie LANKI UMBRO CLASSICO 4 HGR 81131UDRH Zdjęcie LANKI UMBRO CLASSICO 4 HGR 81131UDY7
LANKI UMBRO AURORA FG 81024... LANKI UMBRO CLASSICO 4 HGR ... LANKI UMBRO CLASSICO 4 HGR ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info