Sport.pl

Spotkanie zarządu Lecha Poznań z kibicami Kolejorza - 14 lipca. Można się zgłaszać

Przed pierwszym meczem ligowym, w czwartek 14 lipca o godz. 18 odbędzie się spotkanie władz Lecha Poznań z kibicami Kolejorza.
Lech Poznań awizuje to spotkanie takimi pytaniami: Nad czym i w jaki sposób pracujemy w Kolejorzu? Jakie mamy plany, co udało się zrealizować, a co wymaga poprawy? Podczas spotkania kibice będą mieli możliwość zadawania pytań władzom lecha.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali konferencyjnej, w której odbędzie się spotkanie z Zarządem Lecha Poznań, konieczna jest wcześniejsza rejestracja uczestników. Pierwszeństwo udziału przysługuje posiadaczom karnetów, którzy z tego przywileju mogą skorzystać do poniedziałku, 11 lipca. Od wtorku (12 lipca) rejestracja uczestników jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Szczegóły znajdują się tutaj

Więcej o:
Komentarze (1)
Spotkanie zarządu Lecha Poznań z kibicami Kolejorza - 14 lipca. Można się zgłaszać
Zaloguj się
  • freon

    0

    No, już lecę... Ciekawe po co miałby się ktoś spotykać z tymi panami. Żeby wysłuchać tych samych kłamstw co w każdym okresie sprzedaży biletów? Czy oni myślą, że ludzie już zapomnieli o ich dyletanctwie, że entuzjazm wokół reprezentacji pozwoli im znów oszukiwać bezkarnie kibiców? Zarząd jest winny upadku Lecha i nikt w zarządzie nie poniósł za to odpowiedzialności. A zatem powiem wam to co wy mówicie do nas od kilku już sezonów - walcie się na ryj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX