Prezentacja drużyny Lecha Poznań już w niedzielę na Placu Wolności. Kolejorz pokaże nowe koszulki

W najbliższą niedzielę o godz. 15 na Placu Wolności odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny Lecha Poznań.
Poznański klub po roku przerwy wraca do tradycji spotkań ze swoimi kibicami przed nowym sezonem. Przed rokiem oficjalnej prezentacji zespołu nie było, bo nie zgodził się na nią ówczesny trener Maciej Skorża, który uważał, że terminarz drużyny szykującej się do eliminacji Ligi Mistrzów jest zbyt napięty, by dezorganizować go jeszcze takim wydarzeniem.

W tym roku prezentacja drużyny Lecha znów jednak będzie. Odbędzie się ona już w najbliższą niedzielę na Placu Wolności. Oprócz prezentacji zawodników i sztabu szkoleniowego Kolejorza zaplanowano też premierę nowej koszulki meczowej, w jakiej w najbliższym sezonie będą grali lechici. W czwartkowym meczu o Superpuchar Polski poznaniacy zagrają jeszcze w trykotach z ubiegłego sezonu. - Firma Nike wyprodukowała dla Kolejorza trykoty, których nie będzie miała żadna inna ekipa w Polsce. Wszyscy mamy nadzieję, że to właśnie w tym modelu koszulek już w czerwcu, będziemy świętować kolejne sportowe sukcesy - mówi Marcin Wierzejewski, dyrektor działu handlowego Lecha Poznań.

Nowe koszulki Kolejorza będzie można kupić zaraz po prezentacji zespołu. Posiadacze karnetów mogą liczyć na specjalny rabat w wysokości 50 złotych.