Lech Poznań - Wisła Płock 2:0. Gole młodzieży dały zwycięstwo. Zobacz, jak strzelali lechici [WIDEO]

Lech Poznań pokonał w środę Wisłę Płock 2:0 po golach Dawida Kownackiego i Dariusza Formelli. Oto skrót tego sparingu przygotowany przez klubową telewizję Kolejorza.
Dla lechitów był to drugi wygrany sparing w letnim okresie przygotowawczym. Wcześniej Lech ograł 9:0 czwartoligową Victorię Września.

W środę wyższość Lecha musiał uznać wicemistrz I ligi zeszłego sezonu i aktualny beniaminek ekstraklasy - Wisła Płock. W pierwsze połowie bramkę z rzutu karnego zdobył dla Kolejorza Dawid Kownacki, a po przerwie strzał Macieja Gajosa dobił Dariusz Formella i poznaniacy mogli się cieszyć z wygranego sparingu.