Marcin Kamiński - z Lecha Poznań do spadkowicza z Bundesligi?

VfB Stuttgart, który właśnie spadł z niemieckiej Bundesligi, ma być nowym klubem obrońcy Lecha Poznań Marcina Kamińskiego. O niespodziewanym kierunku transferu byłego reprezentanta Polski poinformował... bramkarz Rafał Gikiewicz.


Rafał Gikiewicz występuje w Eintrachcie Brunszwik i to właśnie do tego klubu z 2. Bundesligi miał się przenieść Marcin Kamiński, który nie przedłużył kontraktu z Lechem Poznań. Niemieccy dziennikarze informowali niedawno, że sprawy zaczęły się komplikować i przejście polskiego obrońcy do Eintrachtu nie jest już takie pewne. Rafał Gikiewicz wyjaśnia na Twitterze, co może być powodem - jego zdaniem piłkarz Kolejorza ma się związać z VfB Stuttgart.

Założony w 1893 roku VfB Stuttgart to jeden z najsłynniejszych klubów w Niemczech. Pięć razy był mistrzem kraju, trzy razy wygrywał Puchar Niemiec. W minionym sezonie zajął jednak przedostatnie miejsce w tabeli i spadł z Bundesligi po blisko 40 latach występów w niej. Bramkarzem VfB jest reprezentant Polski Przemysław Tytoń, a w przeszłości grał tam także m.in. Radosław Gilewicz.

Przypomnijmy, że Marcinem Kamińskim interesują się także kluby z Hiszpanii oraz Trabzonspor. Tamtejsi dziennikarze informowali nawet, że Polak doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu z tureckim klubem.Oni walczą na Euro 2016 o transfer!


Zdjęcie PUMA PIŁKA NOŻNA KING atest FIFA 082028-16 Zdjęcie Puma Piłka nożna Pro Training 08243101 HS 5 Zdjęcie PUMA PIŁKA UNIVERSAL FORCE 08218803
PUMA PIŁKA NOŻNA KING atest... Puma Piłka nożna Pro Traini... PUMA PIŁKA UNIVERSAL FORCE ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info