Oficjalnie: Radosław Majewski na testach medycznych w Lechu Poznań

Dziewięciokrotny reprezentant Polski, pomocnik Radosław Majewski przechodzi we wtorek testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Lechem Poznań. - Lech będzie walczył o mistrzostwo - uważa 30-letni zawodnik.


Kolejorz oficjalnie potwierdził, że zaprosił na testy medyczne piłkarza, który przez ostatni rok grał w greckim klubie PAE Veria, a wcześniej wiele lat spędził w Anglii. Radosław Majewski od wtorkowego poranka przechodził badania w poznańskiej klinice Rehasport. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań lekarskich, podpisze w środę trzyletni kontrakt z Lechem.

- Myślę, że mam za sobą dobry sezon w Verii. Zdecydowałem się na Lecha, bo to jeden z największych klubów w Polsce. Chciałem iść do dużego klubu. Po takim sezonie jak ten ostatni, Lech będzie walczył o mistrzostwo. Ja potrzebuję tego. Podpisanie kontraktu w Poznaniu będzie dla mnie impulsem i dodatkową motywacją. To dla mnie krok na przód - mówi zawodnik cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

Prezes klubu z Bułgarskiej Karol Klimczak tak opisuje Radosława Majewskiego: - Potrafi dobrze grać na małej przestrzeni, prezentuje spokój i dojrzałość w grze. Ma wiele zalet, które wzmocnią rywalizację w linii pomocy i mogą wpłynąć pozytywnie na nasze wyniki. Bardzo ważne w przypadku Radosława Majewskiego jest też doświadczenie, zwłaszcza z gry w lidze angielskiej i to na pewno zaprocentuje w jego grze dla naszego klubu.Zdjęcie Lanki Mizuno Basara 001 TC P1GA156068 Zdjęcie Lanki MIZUNO MORELIA NEO 12KP 27009 Zdjęcie Lanki Mizuno Morelia NEO MIX P1GC151362
Lanki Mizuno Basara 001 TC ... Lanki MIZUNO MORELIA NEO 12... Lanki Mizuno Morelia NEO MI...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info