Sport.pl

EURO 2016. Karol Linetty wymienia zawodników, z którymi rywalizuje o wyjazd do Francji. "Każdy chce pojechać na EURO"

- Każdy z rywali do wyjazdu jest tu po to, by udowodnić trenerowi swoją wartość - mówi Karol Linetty w rozmowie z Lech TV o swoich szansach na wyjazd na Mistrzostwa Europy we Francji.
Reprezentacja Polski przeniosła się już z Juraty do Arłamowa i tam przygotowuje się do zbliżających się Mistrzostw Europy we Francji. Selekcjoner Adam Nawałka spośród powołanych wybierze 23 zawodników, którzy znajdą się w ostatecznym składzie na EURO. Szanse na wyjazd ma jedyny piłkarz Lecha Poznań w reprezentacji - Karol Linetty. - O wyjazd Rywalizuję z Tomkiem Jodłowcem, Krzyśkiem Mączyńskim, Bartkiem Kapustką, Piotrkiem Zielińskim i Filipem Starzyńskim. No i z Grzegorzem Krychowiakiem, ale on póki co leczy kontuzję. Każdy z nich jest tu po to, by udowodnić trenerowi swoją wartość - mówi Linetty w rozmowie z klubową telewizją Kolejorza.

21-latek mówi, że w Arłamowie mieszka w pokoju sam. Nie jest to jednak spowodowane izolacją, a po prostu warunkami, jakie reprezentanci zastali w hotelu. Każdy z nich ma bowiem do dyspozycji swój osobny pokój. Linetty zachwala atmosferę panującą na zgrupowaniu: - Z każdym mam bardzo dobry kontakt. Trzymam się z młodszymi, zawsze tak było, ale atmosfera jest świetna i każdy rozmawia z każdym. Starsi mi pomagają, podpowiadają, byśmy czuli się najlepiej.

Wychowanek Lecha w tym sezonie występował w klubie tuż za napastnikiem, ale i jako cofnięty środkowy pomocnik. Pytany o to, gdzie widzi go Adam Nawałka, odpowiada: - Nie ma różnicy, na której pozycji występuję. Muszę dać jak najwięcej jakości zwracania uwagi na to, gdzie gram.

Cała rozmowa Lech TV z Karolem Linettym poniżej:Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAINING SC1911 117 Zdjęcie Nike Piłka Prestige - France SC2809-410 Zdjęcie NIKE Piłka nozna Club Team
NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAIN... Nike Piłka Prestige - Franc... NIKE Piłka nozna Club Team
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (1)
EURO 2016. Karol Linetty wymienia zawodników, z którymi rywalizuje o wyjazd do Francji. "Każdy chce pojechać na EURO"
Zaloguj się
  • belmi

    0

    Ale tyluł to moglibyście poprawić. Ja rozumiem, że nikt się nazwiskiem nie chce podpisać, ale "każdy chce" a nie "każdy chcę" jechać na Euro. Podstawówka się kłania!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX